درباره ما

چند جمله ای در مورد ما

بخوانید


شرکت دادمهروب به صورت گسترده ای در فعالیت های مربوط به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) مشغول به ارائه خدمات می باشد.این خدمات شامل ارائه راهکارهای نوین نرم افزاری برای انواع بیزنیس های کوچک و متوسط ، طراحی وب سایت های اختصاصی ، طراحی و اجرای پروژه های پیچیده فروشگاه های آنلاین مجازی ، خدمات مربوط به بهینه سازی و بهبود رتبه (SEO) انواع وب سایت ها ، خدمات آنلاین مارکتنیگ ، طراحی و تولید نرم افزارهای داخلی و..می باشد. شرکت دادمهروب با تکیه بر دانش بالا و سالها تجربه متخصصین خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با استفاده از آخرین تکنولوژی و علوم روز دنیا، هدف و رسالت خود را ارائه بهترین راهکارها جهت پیشرفت و توسعه کسب و کار مشتریان خود می داند. یکی از دغدغه های اصلی شرکت ما، تضمین کیفت و امنیت تمامی پروژه ها و انطباق با آخرین استاندارد های روز دنیا است.همچنین شرکت دادمهروب، پشتیبانی کامل از محصولات و خدمات ارائه شده را از وظایف اصلی خود میداند و همواره تمام تلاش خود را در جهت رضایت مشتریان خود انجام داده است.

ما متعهد به ارائه با کیفیت ترین خدمات و بهترین پشتیبانی برای تک تک مشتریان خود هستیم.تیم IT متخصص دادمهروب با عملکردی بسیار حرفه ای و دوستانه ، پله پله شما را در جهت بهبود و توسعه تجارتتان یاری خواهند داد.

شركت دادمهروب با به كارگیری استانداردهای جهانی و استفاده از نیروهای متخصص متعهد و خلاق تلاش دارد كسب و كار مشتریانش را با ارائه محصولات كیفی و پشتیبانی گسترده به عنوان شركای تجاری خود ، توسعه دهد. استراتژی دادمهروب ادغام پتانسیل ها و تجارب داخل و خارج جهت ارائه محصولات و راه حل های نوین فناوری اطلاعات در بازار IT کشور است . از جمله افتخارات این شرکت پیروی از اصل مشتری مداری و رضایت مشتری است که تلاش گردیده در این جهت از برترین تکنولوژی ها و متدهای جهانی استفاده گردد.


  • طراحی انواع سایت به همراه سئو
  • شرکتی،فروشگاهی،چند منظوره،خبری و مارکتینگ
  • طراحی و راه اندازی و پیاده سازیاپلیکیشن
  • سئو و رتبه بندی برای انواع سایتها

بیشتر بدانید

خرید